Склад постійних комісій районної ради VIII скликання

13 июля 2016 - Администратор
 

Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності

 

Голова комісії:                                  

Бульба Ігор Олександрович                   
 

Заступник голови комісії:

Макаров Віктор Олександрович             
 

Секретар комісії:

Титаренко Дмитро Васильович              
 

Члени комісії:

Твардовська Тетяна Миколаївна            
Чернишева Вікторія Логвинівна             
Георгієв Федір Семенович   
                 
 

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного та побутового обслуговування населення

 

 
Голова комісії:                                  

Бастан Сергій Васильович                      
 

Заступник голови комісії:

Дібров Олександр Сергійович                
 

Секретар комісії:

Каушан Сергій Іванович                         
 

Члени комісії:

Здражевський Сергій Вікторович           
Бохонок Андрій Степанович                  
Заліпський Олександр Володимирович
        
 

Постійна комісія з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів

 

 
Голова комісії:                             

Єрмолаєв Олександр Іванович                        
 

Заступник голови комісії:

Кішковський Сергій Володимирович    
 

Секретар комісії:

Кравченко Тетяна Володимирівна                  
 

Члени комісії:

Бережанський Олег Михайлович           
Карелін Михайло Васильович
Хижняк Віталій Олександрович
 
 
 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян

 

 
Голова комісії:                             

Караченцев Євген Дмитрович                
 

Заступник голови комісії:

Гавриленко Олександр Славкович         
 

Секретар комісії:

Коваленко Олександр Сергійович          
 

Члени комісії:

Козленко Андрій Володимирович
Єфремов Олександр Миколайович
 
                                                                 
 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення

 

 
Голова комісії:                             

Ларікова Наталія Василівна                    
 

Заступник голови комісії:

Бандурова Лідія Тимофіївна                  
 

Секретар комісії:

Нікітін Володимир Олександрович        
 

Члени комісії:

Завірюхін Костянтин Юрійович             
Партола Сергій Миколайович
                                                                 
 

Постійна комісія з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації

 

 
Голова комісії:                             

Завадська Юлія Володимирівна             
 

Заступник голови комісії:

Гаряга Віта Миколаївна                          
 

Секретар комісії:

Шевчук Олександр Володимирович
 

Члени комісії:

Сокульська Наталія Вікторівна
Оковитий Михайло Іванович                   

Нет комментариев. Ваш будет первым!