Навчалися екзаменатори

17 мая 2018 - Администратор

 

 

Незабаром стартує кампанія «ЗНО-2018». Як відомо, українська мова і література є обов’язковими для складання предметами. З метою забезпечення якісної перевірки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю 15 травня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено навчання екзаменаторів з української мови, які будуть залучені до перевірки таких завдань.

Більше 60 найбільш досвідчених українських словесників освітніх закладів області були запрошені на навчання. Серед них й представники нашого району – вчителі-методисти Жуковець З.Л., Бабій Г.П. (Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г.Шевченка), Федько О.І. (Снігурівська ЗОШ №4) і старший вчитель Юріївського НВК Решетнікова А.Ф.

Завідувач лабораторії мовно – літературної освіти МОІППО Діордіца Д.П. ознайомила присутніх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України щодо проведення ЗНО.

Представник Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти опрацювала з педагогами критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та зразки сертифікаційних робіт з української мови і літератури.

Під час проведення практичного заняття вчителі-екзаменатори відпрацьовували навички перевірки сертифікаційних робіт учасників ЗНО.

Побажаймо ж випускникам і вчителям успішного зовнішнього оцінювання .

 

З.Благодатна,
методист Снігурівського РМК
 

Нет комментариев. Ваш будет первым!