“Громадське здоров’я – основа основ”

9 декабря 2019 - Администратор

 

 

Соціально-психологічна адаптація – процес активного пристосування людини до змін середовища за допомогою різних соціальних заходів, надання психологічної допомоги в результаті яких досягається формування самосвідомості і рольової поведінки, здатність до самоконтролю та самообслуговування, адекватного зв’язку з оточуючими.

Після повернення з війни нажаль дана проблема спіткає українських військовослужбовців ветеранів АТО/ООС та є актуальною не лише для Снігурівського району, а й для країни вцілому.

З 01 листопада по 30 березня 2020 року представниками Міжнародного благодійного фонду “Українська фундація громадського здоров’я” триватиме імплементація пілотного компоненту проекту, направленого на виявлення та надання соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин.

05 грудня 2019 року Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ спільно з фахівцями Управління соціального захисту населення та Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано зустріч для військовослужбовців ветеранів АТО/ООС з представниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС від благодійного фонду “Українська фундація громадського здоров’я”.

Інформування запрошених розпочала керівник бригади Марина Крушкова. Мова йшла про мету даного проекту, про шляхи реалізації та перспективи на майбутнє. Олена Шульга-соціальний працівник повідомила про аспекти діяльності та акцентувала увагу на тих питаннях, які потребують вирішення та включені до компетенції даної бригади.

Вячеслав Поздняк-учасник АТО поділився власним досвідом щодо самостійного вирішення питань пов’язаних з отриманням гарантій, пільг для учасників АТО/ООС та проблемами які спіткали його на даному шляху. І пояснив що саме це спонукало його долучитися до даного проекту та стати членом мобільної бригади.

З бажаючими було проведено анкетування, щодо виявлення проблем та питань, які необхідно вирішити та які потребують додаткового включення членів бригади.

Такі зустрічі дають ветеранам АТО/ООС розуміння того що вони не забуті і є ті люди і організації які йдуть їм на допомогу.

 

О.В.Хижняк – начальник відділу активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!