Інна Бойко провела нараду з питань передачі майна комунальної власності

8 ноября 2017 - Администратор

 

 

7 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду, на якій обговорили питання передачі майна комунальної власності майбутній Широківській ОТГ, яка буде утворена на територіях Новопетрівської та Червонодолинської сільських рад. Нарада пройшла за участю голови районної ради Тетяни Мезіної, начальника фінансового управління РДА Наталії Друзь, керівників та представників освіти, культури та медицини району.

24 грудня 2017 року відбудуться вибори в Новопетрівській та Червонодолинській сільських радах, на території яких є установи, які повинні вийти з підпорядкування районної влади та увійти до складу майбутньої ОТГ після проведення виборів. До таких установ відносяться сільські амбулаторії, школи, бібліотеки, а також майно.

Кожен з учасників наради висловив своє бачення та можливі проблеми під час передачі вищевказаного комунального майна. Зрозуміло, що передати майно у власність ОТГ не так вже і складно, адже основна проблема – це працівники установ і закладів. Слід відмітити, що процес передачі відбудеться не відразу і займе певний час, тобто, буде деякий “перехідний період”. І тут виникає питання, яким чином проводити фінансування заробітних плат працівникам? На це питання і намагалися дати відповідь керівники культури, освіти та медицини району. Наводили приклади з досвіду сусідніх районів та областей. А варіантів не так вже і багато – або ОТГ надаватиме субвенцію на утримання працівників, або доведеться їх скорочувати. Багато виникає питань по медицині, на які потрібно дати відповіді.

Тому, Інна Володимирівна підкреслила, що однозначно будуть проводитись перемовини з майбутньою громадою щодо надання субвенції на фінансування зарплат та на утримання закладів до району. Наприкінці наради, Інна Бойко доручила присутнім керівникам прорахувати розміри субвенцій.

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!