“Разом ми сила”

26 января 2018 - Администратор

 

 

У Снігурівській районній філії кожний четвер присвячений «Дню учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом». Фахівці філії спільно з представниками державних структур, організацій та підприємств, в тому числі і місцевого військкомату, проводять різні заходи для безробітних учасників АТО. Для проведення чергового «Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом» до участі в заході запросили представників Громадської організації “Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми сила” та фахівця Управління соціального захисту населення. Участь в заході взяло 15 осіб з числа учасників АТО, які повернулися з військової служби і потребують допомоги у вирішені актуальних питань.

Повернувшись із зони бойових дій, колишні бійці АТО не завжди повертаються у свої трудові колективи. І, тому вони звертаються за допомогою у працевлаштуванні. Спільно із соціальними партнерами ми намагаємося допомогти Вам знайти себе в цивільному житті”,- такими словами розпочала захід фахівець служби зайнятості Олена Хижняк.

Вчорашні воїни прагнуть якомога швидше знайти себе в роботі, але пережитий стрес перешкоджає адаптуватися до нових умов життя. Тому на сьогоднішній день Ви маєте можливість пройти необхідну реабілітацію в багатьох санаторно-курортних закладах”, – звернулася до присутніх головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Юлія Агеєнко. Далі спеціаліст на слайдах запропонувала ознайомитись присутнім з санаторно-курортними закладами та їхніми пропозиціями.

Я член Громадської організації “Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми сила” і знаю, які проблеми спіткають учасників АТО після повернення додому. Наша організація готова Вам допомогти у вирішенні багатьох питань”, – зауважила Ольга Іванівна Платонова.

Дискусія відбувалася у діловій, невимушеній атмосфері, під час якої учасники не тільки отримали корисну та змістовну інформацію, але й активно обговорювали бачення розв’язання своїх проблем, обмінялися думками та контактами, що сприятиме оперативному вирішенню їх соціальних проблем. Служба зайнятості і надалі готова підставляти своє плече допомоги такій категорії громадян, в тому числі шляхом організації таких інформаційних заходів.

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!