«З країни в Україну»

7 августа 2019 - Администратор

 

 

У сучасному світі мир — це найбільша цінність та мрія. Ми хочемо жити у мирній країні, де цінним є життя всього живого, де панує злагода, мир і добробут… Цій темі присвячений Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну».

Фестиваль «З країни в Україну» – це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах України. Проект започатковано у 2014 році, щоб максимально допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу. Ідея: культурно-просвітницький захід розвитку різнобарвності у буденному житті, внести яскравість серед вулиць міст новими фарбами. Концепція фесту є закликом для молодих людей розвивати у майбутньому свої міста, надати їм яскравості шляхом різнобарвних фарб. Дана ініціатива реалізується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) при підтримці агентства США з міжнародного розвитку   (USAID).

Такий фестиваль проходив  у  містах Закарпаття: Тячів (2 серпня),  Берегове (3 серпня), Мукачево (4 серпня). В програмі фестивалю різноманітні напрями: Майданчик «Сучасна Україна», Містечко громадських ініціатив, Містечко  майстрів, Молодь і спорт, Інтелектуальні ігри, Охорона здоров’я, Дитячий майданчик, Фотонапрямок, «Смакота»,   та інші. А ввечері на головних площах відбувались концерти за участі молодіжних гуртів.
На запрошення Спілки народних майстрів України у фестивалі взяла участь керівник Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського БТДЮ Олена Васильєва разом зі своїми талановитими доньками Ксенією і Олександрою. В Містечку майстрів, який складався із  10-ти різних ремесел,  Олена Володимирівна навчала дітей і дорослих мистецтву бісероплетіння, Ксенія знайомила з технологією виготовлення сувенірних свічок із вощини, а Олександра давала майстер-клас з писанкарства. Кожен бажаючий отримав на згадку сувенір (браслет із бісеру, свічку, писанку), виготовлений своїми руками, який зможе подарувати близький людині чи зберегти як спогад про Фестиваль.

Сповнені незабутніх вражень і усвідомлення того, що і вони внесли маленьку частинку у культурно-духовний розвиток Української культури, повернулись  майстрині в рідну Снігурівку. Попереду – нові справи, нові проекти.

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!