15 травня- Міжнародний День сім’ї.

14 мая 2018 - Администратор

 

 

Сім’я – одна з найвищих цінностей в суспільстві. Це свято було встановлене в 1993 році Генеральною Асамблеєю Організацій Обє’днаних Націй для того, щоб об’єднати родини всього світу, які підтримують ідеї демократії, і привернути увагу громадськості до численних проблем сім’ї.

У Снігурівській районній бібліотеці ім.В.Бойченка проведено сімейно-розважальну програму «Тепло сімейного вогнища». До участі були запрошені сімейні родини, які є активними читачами та беруть участь у читацьких конкурсах. Свято пройшло у дружній, теплій атмосфері за круглим столом з солодощами та чаєм. Дітям прищеплювали повагу до найближчих і найрідніших людей та здатність завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю. Розважальна програма розпочалася конкурсами «Вустами немовляти», «Найстрункіша та найбільша в усіх сенсах сім*я»,«Фанти з ромашкою». Дорослі й діти приймали активну участь у ігровому шоу та співали родинні пісні. Присутнім була запропонована викладка робіт І.З.Бойченко, керівника гуртка БТДЮ, яка разом зі своїми учнями А.Кузьмінською та А.Рудюк провела майстер клас «Подарунок мамі своїми руками». За участь у проведенні майстер- класу їх було нагороджено грамотами, а І.З. Бойченко зробила цінний подарунок бібліотеці – підбірку книг серії «Іронічний детектив». Усі активно виготовляли квітку-подарунок для мами . Бібліотекар О.Г.Кориновська представила своє родове дерево,присутні переглянули фотоальбоми, а найменші користувачі бібліотеки прийняли участь у грі «Зроби свою домівку затишною». О.В.Долина вітала усіх гостей піснями,всі співали й танцювали , було весело і гамірно, як у справжній дружній сімї.

Відео-показ «Сім’я, родина, Україна» познайомив присутніх з сімейними звичаями, традиціями, обрядами. Багато теплих слів прозвучало на заході про самих рідних людей – маму, тата, бабусю,поговорили про традиції, які зберігаються в родинах, дуже схвильовано і емоційно сприйняли присутні відео «Притча про Ангела – охоронця». Читачі підготували підбірку віршів про маму.

На закінчення свята бібліотекарі подарували гостям каравай – не просто рум’яний м’який коровай і білу іскристу сіль, без якої будь-яке сімейне торжество стане несмачним. Це – славна сімейна традиція, добре побажання любові, благополуччя, здоров’я і достатку! Нехай у наших родинах на столі завжди стоїть свіжий хліб! Нехай наше сімейне життя стане «смачніше» і цікавіше, приправлене приємними сюрпризами і спільними радощами! Нехай у наших домівках кожен день і година наповняться теплом і світлом. І, якщонашу родину чекають зміни – нехай вони будуть тільки на краще, і обов’язково порадують нас!

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!