31 березня Снігурівщина святкує 95-ту річницю з дня заснування району

31 марта 2018 - Администратор

 

 

Шановні мешканці Снігурівщини!

31 березня ми з вами відзначаємо урочисту для кожного мешканця нашої Снігурівщини подію – 95-ту річницю з дня утворення нашого району. Як відомо, історія — це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за 95 років становлення і розвитку Снігурівського району нам з вами є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, снігурівчани трудилися, створювали, запроваджували та досягали. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району — працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

Впевнені, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб мешканців нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями! В день 95-річного ювілею щиро дякуємо всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Снігурівщини, Миколаївської області і України в цілому.

Нехай Снігурівський район назавжди залишиться для нас усіх найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим!

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, спокою і сімейного благополуччя, веселого святкового настрою. Довголіття і процвітання нашому району!

 

Голова районної ради                                                                                                              Т.А. Мезіна

Нет комментариев. Ваш будет первым!