День Європи – символ спільних цінностей

18 мая 2018 - Администратор

 

 

День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, спільної історії всіх націй та спільного мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні, не залишаються осторонь цього величного свята й відвідувачі та працівники Снігурівської централізованої бібліотечної системи.

Це свято – День Європи поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.

Книгозбірні запропонували жителям своїх громад залучитись до святкування та відвідати низку цікавих заходів: Віртуальну подорож «Парад європейських країн», відео – мандрівку «Відкрий Європу для себе»,європейський урок «Будуймо Європу в Україні»,інформаційний калейдоскоп «Україна та ЄС: історія взаємовідносин», віртуальну подорож «Ми- європейці», флеш-моб «Україна та Європа разом» та інші.

Відвідувачів літературного круїзу Європою «Що читають європейці?» в Снігурівській центральній районній бібліотеці зацікавила виставка – перегляд «Європа на твої долоні !» та гра-подорож «Знайди країну Європи на мапі світу».

З метою інформування жителів громади з питань європейської інтеграції, залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та укріплення зв’язків між європейськими народами до Дня Європи в сільських бібліотеках району оформлено книжкові виставки «Україна – Європейська держава», «Україна крокує в майбутнє».

Наші відвідувачі мали нагоду долучитись до спільних цінностей, спільної історії всіх націй та народностей континенту, ознайомитись зі звичаями, традиціями, обрядами та національними стравами різних європейських країн, з цікавою багатожанровою літературою країн Європи – пірнути в невичерпне джерело духовної культури континенту.

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!