Допомога на розвиток бізнес-ідеї”

17 декабря 2019 - Администратор

 

 

Самозайнятість або підприємництво, як засіб боротьби з безробіттям, надає можливість отримання джерел існування, дозволяє в певній мірі використати індивідуальні фізичні та розумові здібності людини на вирішенні завдань в будь-якій галузі. Це свідоме рішення до якого приходить, той хто вміє ризикувати та брати на себе відповідальність.

Днями в Снігурівській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На розгляд членам комісії було надано бізнес-плани Олексія та Інни, які під час захисту довели що їхні ідеї самозайнятості цікаві, відповідають пріоритетам району та перспективні.

Так Олексій планує відкриття Центру технічного обслуговування автомобілів, зокрема надання послуг з комп’ютерної діагностики двигуна, коробки передач, подушок безпеки, АБС та інших систем автомобіля. “Дані види послуг є актуальними для власників автомобілів, так як світовий прогрес торкнувся і “чотирьох колісних друзів” і лише гайковим ключем тут не зарадиш”- зазначив Олексій.

Інна – практичний психолог з багаторічним стажем планує відкрити приватний кабінет психолога. “Керуючись особистим досвідом роботи та практикою можу стверджувати, що останнім часом зростає емоційне напруження населення та все більше людей потребують психологічної допомоги”- звернулась до присутніх Інна.

Комісії дуже сподобалися виступи претендентів і вони одноголосно підтримали майбутніх підприємців.

Тож успіхів, процвітання та чекаємо Вас в якості роботодавців!

 

О.В.Хижняк

начальник відділу активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!