Дорогі випускники, шановні вчителі та батьки!

22 июня 2019 - Администратор

 

 

Дорогі випускники! Здається, зовсім недавно ви переступили поріг школи, як першокласники, а сьогодні залишаєте її назавжди. Ви гідно подолали першу важливу сходинку на життєвому шляху: старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до пізнання української та світової культури. Ваша рідна школа назавжди залишиться в пам’яті як прекрасний дім, що завжди наповнений цікавими життєвими подіями.

 

Низький уклін вам, дорогі вчителі! Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.

Щирі слова подяки і вам, шановні батьки випускників! Нехай же ваші діти здійснять свої задуми, зроблять правильний професійний вибір та стануть вірними патріотами нашої держави, сприяючи її процвітанню та розквіту.

Бажаємо вам миру, процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!

 

Голова районної ради Тетяна Мезіна

Нет комментариев. Ваш будет первым!