Грані співпраці з навчальним закладом

10 мая 2019 - Администратор

 

 

Наприкінці квітня на Снігурівщині  на базі  професійного ліцею відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії “Маляр”. Зазначений захід проводився з метою підвищення професійної майстерності учнів, стимулювання їх інтересу до глибокого вивчення предметів професійного спрямування та популяризації професії маляра.

У конкурсі брали участь два учасники — учень ІІІ курсу Снігурівського професійного ліцею та учень І курсу Миколаївського професійного ліцею. До складу журі запрошено і фахівця Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Юлію Дорошенко.

Конкурс складався з практичного та теоретичного турів. Перший етап складався із виконання малярних робіт відповідно до сучасних тенденцій та демонстрації набутих вмінь і навичок із кріплення багетів, розмітки та позонового фарбування стін. Другий тур конкурсу передбачав перевірку знань учасників з предметів професійно-теоретичного циклу, а саме, виконання завдань тестового характеру.

Упродовж конкурсу обидва учасники демонстрували високу професійну майстерність, виконуючи роботи з дотриманням технологічної послідовності та виробничої культури.

По завершенні завдань визначено переможця за критеріями ретельності, якості роботи, знання технічних особливостей матеріалів, що є основними стандартами професійного успіху маляра. Ним став Дмитро Шевченко, який представляв Снігурівський професійний ліцей. Члени журі привітали переможця та його майстра виробничого навчання Братівник Людмилу Олександрівну, яка доклала безліч зусиль для підготовки свого учня до участі у конкурсі, та побажали учасникам творчого натхнення у подальшій професійній діяльності.

Переможцю бажаємо успіхів у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який відбудеться 22 травня 2019 року у м. Вінниця. Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з професійним ліцеєм з питань перенавчання дорослого населення і участь фахівця філії в даному заході це ще одна яскрава сторінка співпраці служби зайнятості з навчальним закладом. Фахівець відділу активної підтримки центру зайнятості отримала корисний досвід для роботи з дорослим населенням в напрямі залучення безробітних до отримання  професії маляра.

Нет комментариев. Ваш будет первым!