Легалізація найманої праці – шлях до поліпшення рівня життя

16 августа 2016 - Администратор

 

 

Такі явища, як зарплата “в конвертах” переслідують наше суспільство вже не один рік поспіль і мають характер руйнівної сили.

Передусім це стосується майбутнього саме тих, хто отримує “конвертну” зарплату, не оформлює трудові відносини. Така ситуація завдає шкоди   надходженням і відрахуванням до соціальних та пенсійного фондів. При сучасних умовах це проблема постала особливо гостро, так як виникає ще більше спокуси приховати доходи від оподаткування.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем кожного населеного пункту, якісне медичне обслуговування, належний рівень освіти та культури. Зменшення заборгованості по заробітній платі чи легалізація доходів - це не тільки надходження до бюджету, а й захист прав та законних інтересів платників податків.

Далеко не всі приватні підприємці прагнуть оформити трудовий договір зі своїм найманим працівником належним чином. А між тим, оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне отримання заробітної плати - це державний захист від незаконного звільнення, безпечні умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата, страховий стаж та можливість при досягненні пенсійного віку мати гідне пенсійне забезпечення.

Питання додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні -один із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні.

За результатами проведеної масово - роз’яснювальної роботи Снігурівського відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області з питань легалізації найманої праці з початку року залучено до державної реєстрації підприємницької діяльності 16 осіб, зареєстрували трудові відносини 52 суб'єктів господарювання з 70 працівниками, бюджет додатково отримав 42,5 тис грн. єдиного соціального внеску, 32,4 грн. податку з доходів фізичних осіб.

З метою проведення упереджувальних заходів серед суб’єктів господарювання, які затримують виплату заробітної плати або виплачують її нижче встановленого законодавством мінімуму керівників підприємств та підприємців запрошують на засідання робочої групи, на яких вивчаються причини, що створюють передумови для мінімізації заробітної плати та зменшення платежів до Пенсійного фонду, фондів соціального страхування та податку із заробітної плати.

 

Шановні роботодавці! Будьте чесними перед своєю вітчизною і надавайте кожному працівникові законне право на працю в цивілізованих умовах і з достойною оплатою!

 

 

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!