МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

7 августа 2018 - Администратор

 

 

Снігурівське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує про можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України.

А саме, за допомогою ресурсу Ви маєте можливість:

– отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року;

–  переглянути дані власної пенсійної справи без відвідування Пенсійного фонду в будь-який зручний час;

–   сформувати запити на попередню підготовку документів;

–   подати скаргу;

–   записатись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому;

– отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Крім того, з метою наближення послуг до громадян Пенсійним фондом України постановою правління Пенсійного фонду України від 27.03.2018 № 8-1 внесено зміни до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, та проведено відповідне оновлення «Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України» (надалі Веб-портал).

Зокрема, впроваджено дистанційне обслуговування громадян (отримання послуг без відвідування органів Фонду):

  • сервіс СМС-повідомлень;
  • сервіс надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.

Підключити послугу СМС-повідомлень можна звернувшись до будь-якого управління ПФУ. Процедура реєстрації займає декілька хвилин, а в результаті Ви зможете постійно отримувати СМС-інформування  Пенсійного фонду щодо призначення особисто Вам пенсії, про проведення перерахуну пенсії, про оновлення або припинення пенсійної виплати, про сплату або не сплату за Вас внесків страхувальником та інші.

З QR-кодом можна отримати наступні електронні документи:

  1. довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);
  2. довідку про доходи пенсіонера;
  3. індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5, містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);
  4. витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Електронний документ з QR-кодом підписано ЕЦП ПФУ і тому, згідно чинного законодавства є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду).

Зазначений перелік електронних документів з QR-кодом дійсний для оформлення субсидій, документів у центрах надання електронних послуг, посольствах та консульських установах, для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, територіальних органах міграційної служби тощо.

Пенсійний фонд України запрошує Вас зареєструватись та відвідувати Веб-портал Пенсійного фонду України, а також використовувати його можливості в особистих інтересах та для утримання в актуальному стані персональних відомостей.

 

Снігурівське об’єднане управління ПФУ Миколаївської області.

Нет комментариев. Ваш будет первым!