На День Незалежності України в Снігурівці відбувся фінал Кубку районної газети “Вісті Снігурівщини”

29 августа 2017 - Администратор
24 серпня на міському стадіоні “Колос” відбувся фінал Кубку районної газети “Вісті Снігурівщини” між командами “Україна” (с.Василівка) та “Вікторія” (с.Знам’янка).
Після стартового свистка розпочалися справжні баталії. Ще на початку матчу гравці команди “Україна” взяли ініціативу в свої руки, забивши перший гол у ворота суперників. Гравці з команди “Вікторія” були теж не промах і давали гідну відсіч суперникам, проте все ж поступилися з рахунком 3:1 на користь команди “Україна”.
Гарний настрій снігурівчанам забезпечили концертні номери кращих артистів району. Усіх, хто був вдягнений в одяг з національною символікою, безкоштовно частували морозивом.
Привітали снігурівчан зі святом Незалежності України голова районної ради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко  та побажали присутнім благополуччя, єдності та мирного неба над головою.
Крім того, цього дня святкує свій ювілей великий фанат та спонсор - голова ФГ “Гармонія” і президент футбольної команди “Інгулець” Володимир Косєй. Тетяна Мезіна та Інна Володимирівна привітали Володимира Олександровича з ювілеєм та нагородили спільною грамотою райдержадміністрації, райради та міської ради за професіоналізм і майстерність, великі досягнення в спорті, пропаганду здорового способу життя та з нагоди 26-річчя Дня Незалежності України.

Наприкінці, Кубок було вручено команді-переможниці а кращим гравцям - медалі та грамоти. 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!