На платформі «Googlemaps» з’явилася інтерактивна карта вакансій міста Миколаєва.

5 августа 2019 - Администратор

 

 

Тепер роботу можна шукати через інтерактивну карту вакансій міста Миколаєва на платформі «Googlemaps», яку розробили фахівці сектору рекрутингу Миколаївського міського центру зайнятості.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Хто вміє користуватися сучасними електронними сервісами – тому легше працевлаштуватися. Сьогодні Інтернет – це найпопулярніше джерело пошуку вакансій, лише база регіональної служби зайнятості щоденно акумулює у вільному доступі понад 2000 актуальних  вакансій. Карта вакансій допомагає одразу бачити відстань від Вашого дому до майбутнього місця роботи, розмір заробітної плати та контакти рекрутерів центру зайнятості. Як це працює? Досить просто: натисніть на вакансію на карті, яка Вас зацікавила, отримайте доступну інформацію та зв’яжіться з нашими рекрутерами щодо подальшого працевлаштування.Бажаю успіхів у пошуку роботи!», – зазначив керівник ОЦЗ.

Крім того, для тих, хто активно шукає або тільки планує змінити роботу, запрацював сервіс «База талантів». Відтак, кожен може заповнити  резюме в Google-формі і відправити його рекрутерам служби зайнятості. Це резюме розсилатимуть безпосередньо роботодавцям, які шукають відповідних працівників.

«Якісно заповнене резюме постійно працює на Вас. Якщо Ви не можете знайти роботу або вагаєтеся «шукати нову роботу чи ні?» відправте резюме і, можливо, робота сама знайде Вас. Фахівці сектору рекрутингу самі зв’яжуться з Вами, якщо з’явиться підходяща вакансія. До речі, при цьому не обов’язково реєструватися в службі зайнятості як безробітний», – зазначив Д.Оборонько.

https://www.facebook.com/740696982944029/posts/899298143750578/

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!