На Снігурівщині відзначили День працівників сільського господарства

16 ноября 2018 - Администратор

 

День працівників сільського господарства — це і професійне свято працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

З нагоди свята, в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, на якому були присутні працівники сільськогосподарських підприємств та фермери з усіх куточків нашого району. Зі святом хліборобів привітали голова райради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко та помічник-консультант народного депутата України Андрій Бохонок.

Грамотами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу України та з нагоди Дня працівників сільського господарства було відзначено директора ПСП “Зоря” Юрія Мацюту та начальника УК ІЗС Євгена Козленка. Також, грамотами райдержадміністрації та райради було нагороджено кращих працівників сільгосппідприємств району.

 

Свої музичні привітання та запальні танці подарували присутнім артисти  районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!