На Снігурівщині знешкодили два артилерійські снаряди часів Другої Світової війни

2 мая 2018 - Администратор

 

 

29 квітня 2018 року під час проведення земляних робіт на полі директором Снігурівської філії ТОВ «Нібулон» Бердиком В. В. знайдено 1 артснаряд діаметром 50 мм часів Другої Світової війни. А 1 травня на території приватного помешкання в м. Снігурівка також був знайдений подібний артснаряд.  Працівники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Миколаївській області знешкодили снаряди у спеціально відведеному місці за межами міста.

Управління ДСНС звертається до всіх мешканців Снігурівщини з проханням дотримуватись відповідних правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів:

  • в жодному разі не можна брати підозрілий предмет руками та робити спробу самостійно вилучити знахідку із землі;
  • при виявленні вибухонебезпечного предмету слід зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
  • обов’язково потрібно організувати охорону місця, до якого не можна допускати сторонніх осіб, доки на місце прибудуть спеціалісти;
  • забороняється наносити по вибухонебезпечному предмету удар, ні в якому разі не слід робити спроби його розібрати, а також переміщати з місця знаходження у громадські та людні місця;
  • категорично забороняється розводити відкритий вогонь ближче 100 м від вибухонебезпечного предмету.

Пам’ятайте, що про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101» або «102»!

Нет комментариев. Ваш будет первым!