Напередодні кампанії ЗНО-2018

2 мая 2018 - Администратор

 

 

Головним завданням освіти наразі є успішне завершення навчального року, проведення державної підсумкової атестації та участі випускників у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Відділ освіти райдержадміністрації та Снігурівський РМК плідно співпрацюють з даного питання з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти.

22 травня поточного року розпочинається кампанія ЗНО-2018. Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести з 4-х навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови.

Результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2018 року (українська мова і література, історія України або математика, один предмет за вибором випускника).

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) ВНЗ та ПТНЗ, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: академічного та профільного.

Нагадуємо: термін проведення ЗНО-2018 – з 22 травня до 14 липня, основна сесія якого проходитиме з 22 травня по 13 червня, а додаткова сесія – з 02 по 11 липня.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2018 є таким: 22 травня – математика, 24 травня – українська мова і література, 29 травня – німецька й французька мови, 01 червня – англійська мова, 04 червня – біологія, 06 червня – історія України, 08 червня – географія, 11 червня – фізика, 13 червня – хімія. Оголошення результатів за чотири перші предмети відбудеться 15 червня, а за останні чотири предмети – 21 червня.

27 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розміщено запрошення-перепустки, в яких  зазначено адреси пунктів тестування. Учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті УЦОЯО. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для Вашого допуску на пункт тестування. Адреси пунктів проведення ЗНО розміщені в мобільному додатку «Моє ЗНО».

Цього року випускники Снігурівського та Березнегуватського районів складатимуть зовнішнє оцінювання з трьох предметів у пунктах тестування міста Снігурівка: з української мови і літератури – у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, з біології – у Снігурівській ЗОШ №3, з історії України – у Снігурівській ЗОШ №4.

Усі інші предмети з Переліку ЗНО випускники ЗЗСО Снігурівського району складатимуть у пунктах тестування м. Миколаїв.

Зауважуємо, що для допуску на пункт тестування при собі необхідно мати: сертифікат ЗНО, запрошення-перепустку для участі в ЗНО, документ, назва і номер якого зазначені у сертифікаті, та ручки з чорнилом чорного кольору.

Пам‘ятайте, що допуск учасників до пункту ЗНО припиняється о 10.50. Двері в аудиторію зачиняються об 11.00.

Радимо зосередитися на повторенні навчального матеріалу з кожного обраного для ЗНО предмета. Бажаємо успіхів на ЗНО і вступу до омріяного вузу.

Г.Богданова,

відповідальна за проведення ЗНО в окрузі

Нет комментариев. Ваш будет первым!