Новини

RSS лента

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що для різних категорій фізичних осіб встановлено різні граничні строки подання податкових декларацій про майновий стан і доходи (далі – Декларація), а саме: ...


 

6 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 335 просмотров

Свято 8 березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка!

У Снігурівці в переддень 8 Березня святковим концертом привітали жінок міста. У приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва зібралися представниці освіти, медицини, соціальної сфери й громадських організацій...


 

8 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 1270 просмотров

Шановні жінки Снігурівського району!

Щиро вітаю Вас з прекрасним святом Весни, Любові, Краси - 8 Березня!
Все найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою. 
Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.
Бажаю Вам, чарівні жінки, доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій.
Хай перші промені весни принесуть Вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей.


З найкращими побажаннями

Голова районної ради  Тетяна Мезіна


 

8 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 391 просмотр

В лютому 2017 року відзначають 30 років з дня заснування ветеранських організацій, зокрема: Організації ветеранів України, обласних, районних, міських та первинних організацій ветеранів війни та праці. Ветерани війни та праці - особлива категорія людей, яка бере активну участь у суспільно-політичному житті, докладає максимум зусиль для увічнення пам’яті загиблих воїнів. Життя ветеранів та їхній досвід є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні...


 

9 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 299 просмотров

Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), депутати місцевої ради зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Для подання декларації за 2016 рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП). Для виготовлення ЕЦП з використанням особистих ключів та відповідних посилених сертифікатів відкритих ключів необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів (далі — АЦСК). Перелік АЦСК, ключі яких застосовуються для реєстрації в Реєстрі, розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login). Ми пропонуємо Вам отримати такі ЕЦП, як:

АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (http://www.acskidd.gov.ua);

Адреса: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.

- АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» за допомогою сервісу Приват24 (https://www.privat24.ua), якщо ви є клієнтом даного банку. Якщо Ви не є клієнтом «Приватбанку», Вам необхідно звернутись до банку, отримати кредитну (пенсійну) картку для здійснення  реєстрації  у  Приват24.

Для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП, ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com») та номеру Вашого телефону.

З приводу технічних помилок при реєстрації звертайтесь на e-mail: support@nazk.gov.ua(технічна підтримка НАЗК).

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Для отримання достовірних відомостей про доходи за минулий рік для заповнення декларації рекомендуємо звернутися до Снігурівського відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області. Зазначаємо, що термін отримання даної довідки не менше 5 робочих днів.

Відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушеннянесвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


10 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 434 просмотра

Шановна Тетяно Андріївно!

Прийміть щирі і сердечні вітання 
з нагоди Вашого особистого свята

 –
Дня народження!

В складний час змін Вам дісталася честь бути керівником районної ради, лідером територіальної громади, організатором втілення її волі в життя. Це – нелегка, відповідальна та вкрай важлива місія.
 Нехай Ваша ініціативність, бажання зробити корисні справи задля розвитку
Снігурівщини  будуть  гідним внеском у розбудову Снігурівського краю, а найвищою нагородою на трудовій ниві в органах місцевого самоврядування  буде  людська вдячність і повага!
Зичимо, щоб заплановані та розпочаті  справи принесли вагомі результати,  успіхи в роботі  йшли поряд з особистим щастям і здоров’ям, злагодою та достатком, а доля Вас  оберігала, наповнюючи кожного ранку душу теплом, радістю і новими сподіваннями.
Нехай у Вашому домі завжди панує мир, у серці – доброта,
а у справах мудрість і виваженість.
З Днем народження!

З повагою

Депутатський корпус та колектив Снігурівської районної ради


10 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 311 просмотров

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що «Пульс» – це антикорупційний сервіс, спрямований на встановлення зворотнього зв’язку з платниками податків та для протидії негативним тенденціям, що заважають розвитку підприємницької діяльності. Антикорупційний сервіс «Пульс» - гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044)284-00-07.

 

 Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про можливі корупційні та кримінальні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб податкової інспекції, утворення черг у Центрах обслуговування платників, виникнення ситуацій, які можуть бути вирішені оперативно (перевищення терміну надання адміністративної послуги, відмова в записі на особистий прийом, відмова в прийнятті вхідної кореспонденції) (далі – Інформація). Інформація приймається  цілодобово...


 

14 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 396 просмотров

Шановний Олеже  Івановичу!
Снігурівська районна рада щиро вітає Вас з днем народження! Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Нехай Ваша депутатська активність і небайдужість приносять якнайбільше позитивних результатів для економічного й соціального розвитку Снігурівського краю!

Нехай і в свята, і в будні Вас оточують злагода і щастя
у міцному родинному колі!

 

З повагою

Голова районної ради  Тетяна Мезіна,

депутатський корпус та колектив  районної ради


 

14 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 335 просмотров

 73 роки тому місто Снігурівка було звільнено від нацистських загарбників. З цієї нагоди, 14 березня 2017 року біля меморіалу загиблих воїнів-снігурівчан відбулася церемонія покладання квітів. В заходах взяли участь поважні сивочолі ветерани Другої Світової війни, які приймали участь в бойових діях Василь Аксентійович Назаров та Олександр Іванович Шевцов...


 

14 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 316 просмотров

Щороку у третю неділю березня настає професійне свято всіх тих, без кого ми не мислимо сучасного життя, день працівників житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення. Снігурівським районним Будинком культури було організовано та проведенно святковий концерт для тих, хто і в будні, і в свята, в сонячний день і в негоду трудиться на благо кожного жителя і всієї Снігурівки...

17 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 332 просмотра

Шановний Леоніде Миколайовичу! 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! 

 

Зичимо, щоб дружні привітання цього дня додали Вам життєвої наснаги задля нашої спільної праці на ниві розвитку Снігурівського краю. Хай підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної печенізької землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

З повагою
Голова районної ради  Тетяна Мезіна,
депутатський корпус та колектив  районної ради

19 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 360 просмотров

За ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка 18 та 19 березня на військовому полігоні Національної гвардії України проходили військові навчальні збори, в яких взяли участь понад 700 резервістів зі складу організаційного ядра загонів оборони з усіх районів Миколаївщини. У складі загону територіальної оборони Снігурівського району у військових навчаннях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, районного військового комісаріату, працівники освіти та інші мешканці району...20 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 357 просмотров

Шановний Сергію Вікторовичу! 

Снігурівська районна рада щиро вітає Вас з днем народження! Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на як на сільськогосподарській, так і на депутатській ниві. Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров'я, гармонії і благополуччя! 

З повагою
Голова районної ради  Тетяна Мезіна,
депутатський корпус та колектив  районної ради


 

20 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 341 просмотр

ПЕнсійний фонд інформує 

Актуальною темою сьогодення являється боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати...


21 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 568 просмотров

Шановна Алло Львівно!


Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою

Голова районної ради  Тетяна Мезіна,

депутатський корпус

та колектив районної ради


 

21 марта 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 321 просмотр