Новини

RSS лента

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 
 голови Снігурівської районної ради 
від 14 квітня 2017 р. N 17
„ Про скликання ХІV позачергової сесії районної ради сьомого скликання ”
Враховуючи пропозиції райдержадміністрації, керуючись статтею 2.1.2 Регламенту районної ради сьомого скликання, частинами 4, 9 статті 46, пунктом 1 частини 6, частиною 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 Скликати  ХІV позачергову сесію районної ради 7 скликання  26 квітня 2017 року  о  10 годині в приміщенні залу засідань районної ради з наступним порядком денним... 

24 апреля 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 587 просмотров

Снігурівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області повідомляє.

З 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII встановлено розміри прожиткового мінімуму, зокрема:

на одну особу в розрахунку на місяць – 1624 грн.,

для працездатних осіб – 1684 грн.,

для непрацездатних осіб – 1312 грн.

І. Види виплат, які будуть збільшені у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму:

1. Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, – 1312,00 грн. провадиться перерахунок:

·                   мінімального розміру пенсії за віком та доплати за понаднормативний стаж (непрацюючим пенсіонерам);

·                   пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною";

·                   мінімального розміру пенсії по втраті годувальника;

·                   мінімального розміру пенсії по втраті годувальника членам сімей військовослужбовців;

·                   підвищень, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

·                   мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”;

·                   надбавки на утриманців відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”;

·                   підвищень, передбачених Законом України "Про жертви нацистських переслідувань";

·                   мінімальної пенсійної виплати інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідам війни та учасникам бойових дій;

·                   державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців 1,2,3 груп та інших інвалідів війни 1,2,3 груп;

·                   мінімального розміру пенсії непрацюючим шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;

·                   доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві                     або профзахворювання;

·                   щомісячної державної адресної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 року №265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян" для одержувачів таких видів пенсійних виплат:

за віком/ за вислугу років, яким встановлено 1, 2 або 3 групу інвалідності;

у разі втрати годувальника;

по інвалідності, соціальних пенсій по інвалідності для інвалідів 1, 2 та 3 груп; дітям-інвалідам.

Мінімальний розмір пенсії за віком збільшиться з 1247 грн. до                 1312 грн.

Мінімальний розмір пенсії шахтарям збільшиться з 3741,00 грн. до         3936,00 грн. (1312 грн. х 3).

Мінімальний розмір пенсії у разі втрати годувальника з числа військовослужбовців збільшиться з 2494,00 грн. до 2624,00 грн.                         (1312 грн. х 2)

Мінімальний розмір пенсійної виплати інвалідам війни, інвалідам, які є учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учасникам бойових дій збільшиться: 

І гр.    з 3553,95 грн. до 3739,20грн.

ІІ гр.   з 3179,85 грн. до 3345,60 грн.

ІІІ гр.  з 2805,75 грн. до 2952,00 грн.

УБД    з 2057,55 грн. до 2164,80 грн.

2. Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі  – 1624.00 грн. провадиться перерахунок:

надбавок особам, які мають статус «Почесний донор СРСР», «Почесний донор України», тобто розмір надбавки збільшиться з 154,40 грн. (1544 х 10%) до 162,40 грн. (1624 х 10%). 

Після перерахунку розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), не може перевищувати 10740 грн.

 

10 мая 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 479 просмотров

Минулого тижня у Снігурівській центральній районній лікарні відкрили «Віконце життя» для прийому новонароджених малюків, батьки яких не планують залишати їх в родині.

Воно розташоване при вході в педіатричне відділення. Коли віконце відчиняється, то спрацьовує звуковий сигнал, який знаходиться на цілодобовому посту у медсестер. При цьому, у лікарні створено всі необхідні умови для збереження анонімності під час прийому новонароджених дітей.

18 мая 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 484 просмотра

Близько 40 послуг отримали снігурівчани від фахівців пересувного сервісного центру МВС, адміністратори якого, замість обіцяного графіку роботи до 16 години, працювали до «останнього клієнта».

Місто Снігурівка, розташовано на відстані 70 км від найближчого територіального сервісного центру МВС в м. Миколаїв, а тому місцевим жителям не досить зручно добиратися до обласного центру аби отримати адміністративну послугу. Тільки-но дізнавшись, що державний сервіс може приїхати до них «додому» відразу ж місцевій владі надали близько 40 запитів на отримання послуг.

19 мая 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 509 просмотров

У наш час динамічного розвитку інформаційних технологій все більший об’єм інформації передається в електронній формі (листи, договори, фото, відео тощо). Електронний документообіг стає одним з тих інструментів, що в змозі забезпечити потреби сьогодення в швидкому інформаційному обміні.

Для надання юридичної сили електронному документу, як і звичайному паперовому, використовують підпис і печатку. Але якщо мова йде про електронний документ, то і печатка, і підпис теж повинні бути в електронній формі. Тому сьогодні електронний підпис або електронний цифровий підпис (ЕЦП) все більше входить в наше життя…

 

22 мая 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 616 просмотров

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.
Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.

З повагою

                                                                                                    Голова районної ради Тетяна Мезіна


 

6 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 431 просмотр

6 червня 2017 року голова райради Тетяна Мезіна та голова райдержадміністрації Інна Бойко  з робочим візитом відвідали Калинівську, Новопетрівську та Першотравневу сільські ради. Під час візиту керівники району проінспектували стан ФАПів, дитячих садків, сільських клубів, бібліотек, тощо. За підсумками проведеного об’їзду були зроблені певні зауваження, вказано на недоліки, які потрібно виправити в стислі строки.


 

7 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 529 просмотров

 Рекомендаціїї постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села від 02 червня 2016 року №2 "Про збільшення сільськими та селищними радами ставок земельного податку та користування сільськогосподарськими гіддями (ріллею)


 

9 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 274 просмотра
РОЗПОРЯДЖЕННЯ 
 голови Снігурівської районної ради 
від 06 червня 2017 р. N 25
„ Про скликання ХV сесії районної ради сьомого скликання ”
Враховуючи пропозиції райдержадміністрації, керуючись статтею 2.1.2 Регламенту районної ради сьомого скликання, частинами 4, 9 статті 46, пунктом 1 частини 6, частиною 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
 
 Скликати  ХV сесію районної ради 7 скликання  21 червня 2017 року  о  10 годині в приміщенні залу засідань районної ради з наступним порядком денним... 

    

9 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 335 просмотров

Шановний Юрію Віталійовичу!   

Снігурівська районна рада щиро вітає Вас з днем народження! 

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на як на сільськогосподарській, так і на депутатській ниві.

Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров'я, гармонії і благополуччя! 

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

З повагою

Голова районної ради  Тетяна Мезіна,

депутатський корпус та колектив  районної ради


12 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 353 просмотра

15 червня в районному будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені Дню медичного працівника. Це свято тих, хто присвятив своє життя благородній справі - турботі про життя і здоров'я людини. Сьогодні, як і в усі часи, професія медичного працівника є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок - зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар - життя.


15 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 410 просмотров

Сьогодні, 16 червня 2017 р. в с.Новопетрівка відбулись громадські обговорення з приводу об’єднання Новопетрівської та Червонодолинської сільських рад в об’єднану громаду. На зборах були присутні депутати облради Андрій Закусілов та Олена Донченко, голова районної ради Тетяна Мезіна, секретар міської ради Тетяна Андрющенко, депутати райради Олександр Басанчук та Ігор Бульба, начальник фінансового управління Наталія Друзь, начальник відділу райради Ірина  Лисиця,  а також сільські голови Сергій Пересунько та Валентина Касапа.

 

17 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 344 просмотра

19 червня 2017 року оголошено днем жалоби за померлим земляком-військовослужбовцем Збройних Сил України Стовбовенко Олегом Олександровичем.
У день жалоби на території Снігурівського району рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.
На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Також рекомендовано приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах підприємств та установ недержавної форми власності.
Вічна пам'ять герою!
19 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 336 просмотров

22 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 268 просмотров
22 июня 2017 - Администратор | Подробнее | 0 комментариев | 356 просмотров