Пенсійний фонд інформує

14 декабря 2018 - Администратор

 

 

Про поширення можливостей веб-порталу для страхувальників юридичних та фізичних осіб-підприємців

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України є одним з ключових сучасних механізмів взаємодії з громадянами та страхувальниками.

Зауважуємо, що проведено оновлення веб-порталу електронних послуг, яке дозволяє страхувальникам проводити моніторинг зарахування та сплати внесків, залишок несплачених коштів, стан прийняття звітності.

Відкрито можливість отримувати довідки про найманих працівників (за формами ОК-7, довідка про трудовий та страховий стаж) тощо. Проте, необхідно звернути увагу, що є значна різниця в роботі на порталі з використанням ЕЦП та без ЕЦП (за логіном).

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.    

У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі - щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця - можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку, страховий стаж та розмір заробітної плати, надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис.

Нагадуємо, раніше Пенсійний фонд України запровадив сервіс СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів. Також через веб-портал електронних послуг стало можливим отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом. 

Принагідно сповіщаємо, що на даний час проводиться тестування нової електронної послуги для застрахованих осіб, які працюють на порталі з ЕЦП, зокрема відкриття можливості застрахованим особам, надсилати до Пенсійного фонду електронні повідомлення з метою уточнення інформації, яка накопичена про них в РЗО.

 

 

Снігурівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області

Нет комментариев. Ваш будет первым!