Помер колишній голова Снігурівської районної ради Козирєв В.Г.

24 октября 2018 - Администратор
24 жовтня 2018 року, після тяжкої хвороби на 64 році життя помер Козирєв Валерій Григорович.
Валерій Григорович Козирєвтривалий час пропрацював у Снігурівському районному відділі внутрішніх справ Миколаївської області на посадах інспектора ВБРСВ, слідчого, старшого слідчого, начальника слідчого відділення, заступника начальника та начальника районного відділу.
З 1999 по 2001 рік обіймав посаду начальника Снігурівського районного управління юстиції, з 2001 року по 18.07.2007 року працював юрисконсультом ВАТ ЕК „Миколаївобленерго”.
З липня 2007 року по березень 2015 року був обраний головою Снігурівської районної ради.
Всі ці роки його трудова біографія складалася з буденних тривог і турбот щодо покращення добробуту і благополуччя наших людей.
Сприяли в цьому його особисті лідерські якості, багатий досвід та професіоналізм. Козирєв В.Г. завжди характеризувався дисциплінованістю та компетентністю при прийнятті та виконанні рішень. З його думкою рахувалися, він мав вагомий авторитет серед колег та жителів району.
Багато уваги приділяв громадській роботі. Обирався депутатом міської ради та три скликання поспіль депутатом районної ради.
Районна рада та її депутатський корпус, районна державна адміністрація, міська, сільські ради та сільгосптоваровиробники району висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої втрати.
У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з Вами, усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Валерія Григоровича кращі спогади і світлу пам'ять.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті колегою, виваженим та мудрим керівником, людиною, яка творила історію Снігурівщини. 

Нет комментариев. Ваш будет первым!