Представники районної влади привітали Бей Л.П. з 90-річним ювілеєм

25 июня 2018 - Администратор

 

 

Сьогодні, 25 червня 2018 року, колишній голові  громадської організації Української спілки в’язнів – жертв нацизму в Снігурівському районі Лідії Пантеліївні Бей виповнилось 90 років. Ювілярку привітали голова райради Тетяна Мезіна, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький та голова районної ради ветеранів Андрій Кармазін.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали їй довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу. Лідія Пантеліївна – жінка з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру, якій чимало довелося пережити в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Представники дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що вона віддала часточку своєї душі і серця заради кращого життя, та вручили приємний подарунок.

За активну, плідну діяльність із соціального захисту колишніх в’язнів фашистських концтаборів та з нагоди 90-річчя від Дня народження Лідії Пантеліївні було вручено Почесну грамоту від голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

 

Отже, побажаємо ювілярці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення.

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!