Представники районної влади привітали працівників соціальної сфери району з професійним святом

2 ноября 2018 - Администратор

 

 

 

Сьогодні, 2 листопада 2018 року, в приміщенні Снігурівської дитячої школи мистецтв відбувся урочистий концерт з нагоди Дня соціального працівника, на який зібралися працівники та ветерани соціальної сфери з усього району. Привітати соціальних працівників району завітали депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова районної ради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко та мешканці міста.

З теплими словами привітання до всіх присутніх на урочистому заході звернулись Тетяна Мезіна та Інна Бойко. Після привітань, грамотами  відзначили кращих працівників, які не байдужі до людських проблем та завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.

Для присутніх звучали музичні привітання від творчих колективів районного Будинку культури, вихованців дитячої школи мистецтв, Будинку творчості дітей та юнацтва та гурт “Стежина”

Саме гурт  “Стежина” вже багато років радує своєю творчістю. Його учасники в  піснях несуть свою активну життєву позицію, ентузіазм, любов до української пісні та рідної землі.  

З перших днів створення і до сьогоднішнього часу одним з активних його учасників є Бей Лідія Пантеліївна.  Крім цього більше п’ятнадцяти років Лідія Пантеліївна очолювала Снігурівське районне відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму. Це  людина, яка небайдужа до чужого болю. Завжди приходила вона на допомогу пенсіонерам та ветеранам. За її ініціативою установлено пам’ятний знак пам’яті жертвам нацистських концтаборів у місті Снігурівка. Лідія Пантеліївна вирізняється активною життєвою позицією, принциповістю, людяністю.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 23.08.2018р. №241/2018 Бей Лідію Пантеліївну нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Нагороду вручила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

 

День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Невтомна щоденна праця соціального робітника є вкрай важливою та необхідною. Адже вона безпосередньо пов'язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх життя, умови праці та відпочинку. Працівники цієї сфери небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. Їх робота винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким вони несуть тепло, допомагають долати життєві труднощі, додають віри і впевненості у завтрашньому дні.

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!