18 сентября 2018 - Администратор

 

 

Рятувальник – це не просто професія, це стан душі, адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя. Приклади відваги та рішучості при виконанні службового обов'язку говорять про те, що серед наших рятувальників – тільки сильні духом і загартовані випробуваннями люди, які завжди прийдуть на допомогу.

З нагоди Дня рятівника голова райдержадміністрації Інна Бойко та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Худина завітали на урочистий захід до працівників 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини РС ГУ ДСНС в Снігурівському районі аби привітати їх з професійним святом та висловити щиру вдячність за самовіддану працю, відвагу і героїзм, чесне виконання службового обов'язку та високий професіоналізм.

З нагоди професійного свята на адресу рятувальників прозвучало багато щирих і теплих привітань. Інна Володимирівна зазначила, що ці мужні люди завжди стоять на бойовому посту, захищаючи людей від пожеж і надзвичайних ситуацій, а коли приходить біда, не шкодуючи власного здоров’я і життя, виконують свій обов’язок. Побажала рятувальникам та їх сім'ям всіх благ та якомога менше тривожних викликів, здоров'я та успіхів, щоб людяність та взаємоповага перемагали в несприятливій ситуації, щоб не згасала енергія.

«Легко сказати - рятувальник, проте, далеко не кожен зможе бути сьогодні на вашому місці. Я хочу вам побажати, щоб ви завжди поверталися додому здоровими та неушкодженими, щоб ваша робота ніколи не приносила вам горя. Але щоб ви приносили своєю роботою людям радість та безпеку. Від імені усієї Снігурівщини я дякую вам за вашу нелегку працю.» - зазначила Інна Володимирівна.

Наталія Худина також приєдналася до поздоровлень та передала присутнім вітання від голови районної ради Тетяни Мезіної.

Начальник 24-ї ДПРЧ РС ГУ ДСНС Андрій Панкратов висловив вдячність керівництву району за підтримку, і запевнив, що рятувальники Снігурівщини завжди готові стати на захист людей.

 

У рамках святкування кращим працівникам служби вручено грамоти районної державної адміністрації та районної ради. 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!