ПРИВІТАННЯ

22 августа 2016 - Администратор

 

 

ШАНОВНІ СНІГУРІВЧАНИ!

 

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з'явилася незалежна держава – Україна.

 

До цього славетного дня з вірою у прекрасне майбутнє українці йшли багато століть. Сьогодні ми можемо з усією впевненістю стверджувати, що Україна відбулася як держава, обравши шлях демократичного розвитку. Попереду на нас чекає чимало труднощів, повсякденної роботи. Впевнена, що тільки спільними зусиллями ми зможемо неухильно рухатись уперед і здолати всі перешкоди на своєму шляху.

 

Переконана, що опираючись на власні сили, ми зможемо забезпечити гідне майбутнє та справжній розквіт нашої держави. Вірю в те, ніякий ворог не здолає наш народ, ми переможемо і через невеликий проміжок часу Україна стане шанованою в усьому світі, а наші діти й онуки з гордістю називатимуть себе Українцями. Запорука цьому - активна участь кожного з нас в долі Вітчизни, цілеспрямованість і кропітка праця. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію і злагоду у суспільстві.

 

У цей святковий день сердечно зичу всім співгромадянам, кожній родині миру, добра, щастя, благополуччя і нових досягнень на благо нашої держави та рідного міста.

 

Зі святом Вас, дорогі земляки! З Днем незалежності України!!!

 

З повагою 
Голова Снігурівської районної ради

 

Мезіна Т.А.

Нет комментариев. Ваш будет первым!