Про скликання ХІV позачергової сесії районної ради сьомого скликання

24 апреля 2017 - Администратор
СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 квітня 2017 року                       Снігурівка                   № 17-р   
 
Про скликання ХІVпозачергової сесії районної ради сьомого скликання  
 
Враховуючи лист райдержадміністрації, керуючись статтею 2.1.2 Регламенту районної ради сьомого скликання, частинами 4, 9 статті 46, пунктом 1 частини 6, частиною 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
 
І.  Скликати  ХІVпозачергову сесію районної ради 7 скликання                     26 квітня 2017 року  о  10 годині в приміщенні залу засідань районної ради з наступним порядком денним:
1.          Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Снігурівського району на 2016-2018 роки.
Інформує: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
2.          Про внесення доповнень та змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
Інформує: Жигалко Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
3.          Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки, затвердженою  рішенням районної ради від 31.03.2017 року №1.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
4.          Про внесення змін до Програми розвитку культури у Снігурівському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Снігурівської районної ради від 23.12.2016 року №1.
Інформує: Пєганова Анна Олександрівна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
5.          Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
6.          Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель.
Інформує:  Гальович Василь Якимович, голова постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.
7.          Про преміювання голови районної ради.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.

8.          Різне. 

Нет комментариев. Ваш будет первым!