Про скликання ХLVІI сесії районної ради сьомого скликання

11 ноября 2020 - Администратор
 СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА 
 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 
 
Від 06 листопада 2020 року
         Снігурівка                      №
47-р
 
 
 
 
 
Про скликання ХLVІІпозачергової сесії районної ради сьомого скликання
 
 
 
 
Відповідно до статті 2.1.2 Регламенту роботи Снігурівської районної ради сьомого скликання, враховуючи лист Снігурівської райдержадміністрації, керуючись частинами 4, 9 статті 46, пунктом 1 частини 6, частиною 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
 
 
І. Скликати ХLVІІ позачергову сесію районної ради 7 скликання                        12 листопада 2020 року о 10 годині в приміщенні залу засідань районної ради з наступним порядком денним:
 
1.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2020 рік.
Доповідач: ПОТРАВКО Тетяна Геннадіївна, начальник відділу фінансів райдержадміністрації.
2.                Про внесення змін до рішень Снігурівської районної ради від 21 жовтня 2020 року №9, 10, 13, 14.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
3.                Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
4.     Про безоплатну передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
5.     Про зняття з контролю рішень районної ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
6.     Про безоплатну передачу рухомого майна, необоротних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, матеріалів та інших цінностей Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: БРОННІКОВА Любов Петрівна, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі.
7.     Про безоплатну передачу рухомого майна, необоротних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, матеріалів та інших цінностей Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: БУРБЕЛА Катерина Іванівна, директор Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
8.     Різне.

  Голова ради                            Тетяна МЕЗІНА

Нет комментариев. Ваш будет первым!