Рятувальники Снігурівщини запрошують молодь вступати до лав Служби порятунку

24 января 2018 - Администратор

 

 

Однією з найгероїчніших професій є професія пожежного-рятувальника. Саме вогнеборці першими приходять на допомогу людям, які опинилися в біді, першими прибувають до епіцентру надзвичайної ситуації чи події,  завдяки своїм професійним навичкам та вмінням, які отримують як в процесі навчання, так і на практиці, рятують найцінніший скарб – життя людей. Саме рятувальники боронять кордони нашої Держави від вогняного лиха, вони допомагають людям, які постраждали в результаті дорожньо-транспортних пригод, стихійного лиха, які опинилися в біді на водному об’єкті та багато іншого.

Рятувальники Снігурівщини запрошують юнаків та дівчат, які прагнуть отримати професію пожежного-рятувальника та готові стати на стежку професійних вогнеборців вступати на денну форму навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

– Національний університет цивільного захисту України (м. Харків).

– Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, (м. Черкаси).

– Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, (м. Львів).

– Вище професійне училище Львівського ЛДУ БЖД (м. Вінниця).

На навчання приймаються юнаки та дівчата віком від 17 до 25 років, які отримали повну загальну середню освіту. Вступ здійснюється виключно за результатами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та складання творчого конкурсу з фізичної культури. Після зарахування, курсанти забезпечуються проживанням у курсантському гуртожитку, безкоштовним триразовим харчуванням, форменим обмундируванням, набуттям права на пенсійне забезпечення, безкоштовним медичним обслуговуванням, можливістю отримання водійських прав, стипендією та гарантованим працевлаштуванням.

Терміни навчання:

4 роки – для отримання ОКР «бакалавр»;

5 років – для отримання ОКР «магістр»

По закінченню навчального закладу випускникам присвоюється спеціальне звання «лейтенант служби цивільного захисту» та відповідно до отриманої спеціальності, розподіляються для подальшого проходження служби до Миколаївського гарнізону.

Для оформлення документів звертатися за адресою: м. Снігурівка, вул. Братня, 1 24 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, тел. 3-15-07, 3-29-37.

О. Крощенко
Заступник начальника 24 ДПРЧ
ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Нет комментариев. Ваш будет первым!