Робоча зустріч

11 октября 2019 - Администратор

 

 

Важливою умовою стабільної ситуації на ринку праці Снігурівщини є тісна та чітка організація роботи служби зайнятості з роботодавцями. Днями до Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості завітав представник Держаної установи “Снігурівська виправна колонія (№ 5) — спеціалізована туберкульозна лікарня з проханням допомогти у підборі «молодших інспекторів відділу охорони». Роботодавцю була надана інформація про професійно — кваліфікаційний склад осіб, які перебувають на обліку в Снігурівській районній філії та відповідають профілю установи. Також, фахівцями районної філії були надані розʼяснення чинного законодавства та проінформовано про опитування роботодавців на офіційному сайті Державної служби зайнятості в частині задоволеності наданих послуг службою зайнятості.
У ході зустрічі з представником Снігурівської виправної колонії №5 була надана детальна інформація про інноваційні сервіси та нові підходи в діяльності служби зайнятості. Також обговорені питання, які часто виникають у підприємства та шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості.
Співпраця служби зайнятості з роботодавцями є визначальною задля забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного охоплення послугами усіх учасників на ринку праці.
 
 
 

Нет комментариев. Ваш будет первым!