Шановні депутати місцевих рад!

10 марта 2017 - Администратор

 

 

 

Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), депутати місцевої ради зобов’язані щорічно до                          1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Для подання декларації за 2016 рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП). Для виготовлення ЕЦП з використанням особистих ключів та відповідних посилених сертифікатів відкритих ключів необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів (далі — АЦСК). Перелік АЦСК, ключі яких застосовуються для реєстрації в Реєстрі, розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login). Ми пропонуємо Вам отримати такі ЕЦП, як:
- АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (http://www.acskidd.gov.ua);
Адреса: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.
- АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» за допомогою сервісу Приват24 (https://www.privat24.ua), якщо ви є клієнтом даного банку. Якщо Ви не є клієнтом «Приватбанку», Вам необхідно звернутись до банку, отримати кредитну (пенсійну) картку для здійснення  реєстрації  у  Приват24.
Для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП, ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com») та номеру Вашого телефону.
З приводу технічних помилок при реєстрації звертайтесь на                                     e-mail: support@nazk.gov.ua   (технічна підтримка НАЗК).
Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.
Для отримання достовірних відомостей про доходи за минулий рік  для заповнення декларації рекомендуємо звернутися до Снігурівського відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області. Зазначаємо, що термін отримання даної довідки не менше 5 робочих днів.

 

Відповідно до статті 1726Кодексу України про адміністративні правопорушення – несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нет комментариев. Ваш будет первым!