Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Снігурівщини!

15 февраля 2019 - Администратор

 

 

Щороку, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. З 1979 року до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».

Нині, у 30-ту річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Ви, шановні друзі, знаєте справжню ціну війни і миру.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з “гарячих точок” планети.

Зичимо вам, дорогі учасники бойових дій на території інших держав, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над нашою Батьківщиною!

 

Голова районної ради

Тетяна Мезіна

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!