Снігурівчани прийняли участь у військових навчальних зборах з територіальної оборони

20 марта 2017 - Администратор

 

 

За ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка 18 та 19 березня на військовому полігоні Національної гвардії України проходили військові навчальні збори, в яких взяли участь понад 700 резервістів зі складу організаційного ядра загонів оборони з усіх районів Миколаївщини.

У складі загону територіальної оборони Снігурівського району у військових навчаннях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, районного військового комісаріату, працівники освіти та інші мешканці району.

Хлопці переймали досвід у кращих інструкторів Нацгвардії та 79 ОДШБ, після чого закріпили отриману теорію практичним виконанням завдань.

Першого дня були проведені навчання з засвоєння базових навичок рукопашного бою, бою з використанням холодної зброї, метання бойових ножів, були засвоєні основні принципи функціонування та облаштування контрольно-пропускних пунктів, створення та використання інженерних споруд під час бойових дій, також були проведені тактичні завдання з оборони важливих об’єктів.

Отримані знання досить швидко знадобились у пригоді, так як вночі були створені умови максимально наближені до реальних бойових дій. За допомогою вибухових зарядів на відстані декількох десятків метрів від наметів було імітовано мінометні обстріли, внаслідок яких довелося постійно проводити чергування та майже щогодини займати кругову оборону під час відбиття атак диверсійно-розвідувальних груп.

 

Другого дня були проведені заняття з надання медичної допомоги, ознайомлення з засобами зв’язку та стрільби з пістолета та автомата. Своєрідною “родзинкою” під час завершення тренувань стало відбиття нападу умовного противника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!