Снігурівчани відзначили 95-ту річницю заснування району

31 марта 2018 - Администратор

 

 

Люблю тебе, земле,

Мій сонячний краю,

Тебе, Снігурівщино,

В долонях ланів.

Я кращу за тебе

Ніде не шукаю.

Бо ти найгарніша

Посеред степів.

Стефанія Геряк

 

Ювілей району – це величезне свято всіх людей, які живуть чи жили тут. Найбільшим багатством нашого краю є його народ. Трудолюбивий і співучий, він творить добробут та історію, прославляє нашу маленьку батьківщину далеко за її межами.

Сьогодні, 31 березня 2018 року, в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 95-річчя заснування нашого району. Розділити радість ювілейної події разом з районом прибули мешканці міста та з усіх куточків району, керівники районну, районної та міської ради, депутати всіх рівнів, а також гості міста.

У фойє РБК  відбулася виставка різних виробів мистецтва,  майстер класи, виставка історія розвитку кожної сільської ради, виставка малюнків загальноосвітніх закладів  «Мій сонячний краю, моя Снігурівщино!», виставка картин майстрів-художників Снігурівського району.

По закінченню виставки відбувся святковий концерт “Земля легендарних людей і подій”. У біографію нашого краю вписано немало легендарних сторінок подвигів і перемог.

Під час концерту згадали земляків, які зробили вагомий внесок у становлення району. Адже, свого часу, кожен з них був творцем історії нашого краю. У своїй повсякденній праці всі ми спираємось на закладений ними фундамент, постійно звертаємось до їхнього  неоціненного досвіду та здобутків.

Привітали і тих земляків, які і зараз в різних сферах життя примножують славу нашого району по всій Україні та за її межами.

За вагомий вклад в розвиток та становлення рідного краю та з нагоди 95-річчя заснування району, голова районної ради Тетяна Мезіна та голова райдержадміністрації Інна Бойко нагородили Почесною відзнакою Снігурівської районної ради “За заслуги перед Снігурівщиною” ІІ ступеня та цінними подарунками видатних снігурівчан: Костюка Якова Яковича, Мазура Івана Івановича, Фурсенко Наталію Павлівну, Шевченко Миколу Івановича, Зіньковського Сергія Григоровича, Грицаєнко Галину Петрівну, Губську Катерину Кузьмівну, Оковитого Михайла Івановича, Бойко Любов Василівну, Шаткову Людмилу Йосипівну, Зінчак Наталію Григорівну. За особисті досягнення в спорті і науці та примноження слави Снігурівського району, почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено Валерія Каляму, Миколу Кухтєя та Нікіту Жердєва.

Атмосферу свята доповнили своїми яскравими виступами артисти районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

 

А наостанок, під бурхливі оплески присутніх порадували своїми виступами гурт «Південний  патруль».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!