Снігурівчани відзначили День Конституції України та День молоді

27 июня 2016 - Администратор
25 червня біля районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці Конституції України. У святкуванні взяли участь народний депутат Вадим Підберезняк, депутат облради та волонтер Андрій Закусілов разом з представниками БФ “Волонтери Снігурівщини” Володимиром Садовським та Василем Борисевичем, керівництво району та міста, представники сіл району та мешканці міста.
На площі, біля РБК була відкрита виставка декоративно-прикладного мистецтва. Снігурівчани з захопленням розглядали витвори, власноруч створені юними талантами з усього району. Виставка буяла різнобарвним одягом, вишиванками, рушниками та поробками.
Дітлахи також не залишилися без уваги - для них були встановлені надувні замки, батути, солодка вата, різноманітні цікаві конкурси, фейс-арт та приємні подарунки від народного депутата Ігоря Бриченка.
Розпочинаючи концерт, народний депутат Вадим Підберезняк нагородив переможців виставок. Перше місце посіли представники з с.Галаганівка, друге - с.Горохівське, третє - с.Афанасіївка. Переможці отримали приємні подарунки.
Почесною грамотою Верховної Ради України було нагороджено заслуженого тренера України Сергія Григоровича Зіньковського. Також, медалями було нагороджено представників Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини”.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт до Дня Конституції та Дня Молоді «ДЛЯ ТЕБЕ СПІВАЮ, ВКРАЇНО», на якому виступили вокальні ансамблі будинку культури та музичної школи. Завершилися заходи дискотекою для молоді. 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!