Снігурівчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні

21 июня 2019 - Администратор

 

 

Щороку український народ вшановує світлу пам’ять  земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Недільний ранок 22-го червня 1941-го навіки залишиться в нашій пам’яті як День Великої Скорботи. Війна увірвалася в юність наших дідів і прадідів, мов чорний смерч. Палала квітуча українська земля. Згарище, чорні руїни там, де зовсім недавно вирувало щасливе життя.

Найкривавіша в історії світу війна принесла незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Вона увірвалася до кожної сім’ї, до кожної оселі і відібрала мільйони молодих життів.

21 червня 2019 року, снігурівчани зібралися на пам’ятний мітинг біля меморіалу загиблих земляків у Другій Світовій війні, щоб вшанувати пам’ять жертв війни в Україні. Участь у мітингу брали голова районної ради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко, представники ветеранських організацій та мешканці міста. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав нашу країну під час Другої світової…

 

Честь і слава живим героям! Вічна пам’ять загиблим.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!