Снігурівчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 июня 2018 - Администратор

 

 

 Сьогодні вся наша ненька-Україна схиляє чоло у скорботі аби вшанувати жертви війни́ — день пам’яті в Україні, який відзначається щорічно 22 червня, у день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Все почалося 22-е червня 1941-го року. 4:00 ранку, мить… і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства.

Сьогодні, 22 червня 2018 року, снігурівчани вшанували пам’ять тих, кого забрала війна. Біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам відбувся пам’ятний мітинг та церемонія покладання квітів, в якій брали участь голова районної ради Тетяна Мезіна, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, керівники міської ради, представники ветеранських організацій та мешканці міста.

В місті були також проведені церемонії покладання квітів до усіх стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, і можливо навіть онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді…

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на Сході України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

 

Низький уклін захисникам рідної землі у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!