Снігурівщина попрощалася з Володимиром Лустою

9 февраля 2018 - Администратор
Нещастя приходить, як правило, несподівано. 6 лютого 2018 року, біля с. Партизанське Вітовського району, внаслідок жахливої ДТП загинув депутат обласної ради третього, четвертого, шостого та сьомого скликань, колишній голова Миколаївської обласної ради шостого скликання, колишній голова Снігурівської районної державної адміністрації та районної ради, почесний громадянин міста Снігурівка, генеральний директор групи компаній ТОВ “СП” ПАЕК” Володимир Вікторович Луста та його водій Сергій Халявка.
Сьогодні, 9 лютого 2018 року, попрощатись з загиблим земляком в Районний Будинок Культури прийшли більше тисячі осіб з усієї Миколаївщини, Снігурівки та інших куточків країни. В церемонії прощання також брали участь керівники області, району та міста, рідні, близькі та друзі загиблого.
“Сьогодні дійсно скорботний час для нашого району та Миколаївщини в цілому. Ми всі знали Володимира Вікторовича як мудрого керівника, доброго товариша, люблячого сина та чоловіка. Він назавжди залишиться в наших серцях. Вічна йому пам’ять!” – сказала Інна Бойко.
Після церемонії прощання Володимира Лусту поховали на міському кладовищі.

Все своє життя Володимир Вікторович був гідним прикладом для оточуючих. Він в повсякденному житті демонстрував мудре розуміння істинних цінностей, доброту і відданість. Будь-яка людина йшла від нього з просвітленої душею. Він прищепив любов до людей, високе почуття відповідальності і відданості Батьківщині. Його відхід ми вважаємо несправедливо рано. Вічна йому та світла пам’ять. 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!