Снігурівський районний військовий комісаріат інформує:

16 января 2018 - Администратор

 

 

Напередодні початку весняного призову на строкову військову службу, який розпочнеться з 01.04.2018 р. кожен громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 27 років повинен прибути до військового комісаріату з метою уточнення облікових даних.

З метою попередження випадків ухилення від проходження строкової військової служби надаємо наступну інформацію:

Станом на 16.01.2018 року у Снігурівському районі підрозділами національної поліції розшукуються понад 326 призовників.

Згідно вимог п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Матеріали щодо осіб, які не з’явились без поважних причин до військового комісаріату будуть направлені до органів МВС для відкриття кримінального провадження згідно із ст. 335 Кримінального кодексу України, що тягне за собою позбавлення волі на строк до 3 років.

До відома громадян повідомляємо, що відповідно рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України, зміцнення її обороноздатності» введеної в дію Указом Президентом України від 24.09.2014р. №744, зазначено, що громадяни, які призиваються на строкову військову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні АТО, дотримання цієї вимоги стоїть на суворому контролі у силових відомствах та Президента України.

Кожен, чоловік, громадянин повинен виконати свій конституційний обов’язок та стати на захист нашої держави – України, а не ховатися за спинами дружин та дітей.

Якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження строкової військової служби звертайтеся до Снігурівського районного військового комісаріату: м.Снігурівка, вул.Жовтнева,82. тел.2-11-74.

 

ТВО військового комісара
Снігурівського РВК майор                                        Р.В.Звольський

Нет комментариев. Ваш будет первым!