Спільними зусиллями на користь громади

31 января 2020 - Администратор

 

 

У середу, 29 січня 2020 року, в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч помічників народного депутата України Ігоря Негулевського – Олександра Поліщука та Дениса Дарбіняна з головою райради Тетяною Мезіною,  головою РДА Іваном Зубрицьким та головами об’єднаних територіальних громад району.

В ході робочої зустрічі учасники засідання обговорили ініціативу Ігоря Негулевського “Чиста вода в Україні”, відповідно до якої планується ремонт мереж водопостачання в населених пунктах. За словами Олександра Поліщука, протягом грудня 2019 року та січня 2020 року проводились перемовини з іноземними інвесторами та європейськими банками з проханням приєднатися до даної ініціативи. На даний момент було отримано близько 15 відповідей, які говорять про те, що європейські партнери зацікавлені у відновлені та розвитку водопостачання на півдні України.

«Наразі ми збираємо всю статистичну інформацію аби краще розуміти масштаб проблеми для того, щоб потім залучити кошти для вирішення даного питання», – відмітив Олександр Поліщук.

Міський голова Леонід Голобля розповів про ситуацію з водопостачанням у місті Снігурівка та в населених пунктах ОТГ. Він наголосив, що мережі водопостачання вкрай зношені і потребують заміни як в самому місті, так і в усіх населених пунктах громади. В місті Снігурівка силами КП “Снігурівський комунальник” було замінено до 20% мереж, також роботи проводились і в інших населених пунктах.

Загалом, ситуація в двох інших об’єднаних територіальних громадах та сільських радах району не відрізняється від міської ОТГ в кращу сторону.

Окрім питання водопостачання, головою районної ради Тетяною Мезіною було порушено питання ремонту автодороги Р-81 сполученням Казанка – Снігурівка – Антонівка, яка має вкрай важливе значення для мешканців Снігурівщини. Олександр Поліщук зазначив, що наразі Службою автомобільних доріг розробляється проєкт ремонту, згідно якого має бути проведено ремонт дорожнього покриття, що має забезпечити швидкість руху близько 80 км/год по даній автодорозі.

В ході зустрічі було обговорено ряд інших питань.

 

За підсумками проведеної зустрічі голова райдержадміністрації Іван Зубрицький позитивно оцінив ініціативу народного депутата України Ігоря Негулевського щодо ремонту мереж водопостачання, оскільки нарешті з’явилася реальна можливість вирішити дане питання на користь громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!