Співпраця в дії

28 марта 2019 - Администратор

 

 

 

В рамках співпраці з Широківською об’єднаною територіальною громадою  протягом І кварталу 2019 року фахівцями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ було проведено багато різноманітних заходів.

 

27.02.2019 та 13.03.2019 здійснено виїзні заходи в населені пункти об'єднаної територіальної громади де під час зустрічі мешканці були ознайомлені з послугами Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ та новаціями «Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», який набрав чинності з 01.01.2019 р.

 

06.02.2019 та 27.02.2019 в Широківській, Червонодолинській та Новопетрівській ЗОШ проведено Профорієнтаційні уроки для учнівської молоді 8-11 класів. Під час даних заходів школярі отримали інформацію про світ професій, допомогу у професійному самовизначенні та переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики. Також було презентовано "Платформу з профорієнтації та побудови кар’єри" та "Консультаційну мережу "Моя професія".

 

30.01.2019 та 19.03.2019 відбулися Презентації послуг з професійного навчання за результатами яких на курсах підвищення кваліфікації проходили навчання  53 особи за навчальними програмами “Дотримання правил безпеки при експлуатації сільськогосподарської техніки та тракторів”, “Основні операції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки при підготовці до весняно - польових робіт”, “Сучасні технології вирощування  сільськогосподарських культур” на замовлення ФГ “Лаванда”, ФГ “Гармонія”, ФГ “Номировський”, Філія “Снігурівська” ТОВ СП “НІБУЛОН”, ТОВ “ВСК “Світ-Агро”. Працевлантовано після навчання 26 осіб, решта планується працевлаштування з 01.04.2019 року.

Одним із визначних моментів співпраці стало направлення на перенавчання за професією “машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів” на базі Снігурівського професійного ліцею 7 мешканців  об’єднаної територіальної громади під замовлення ТОВ “ПОНОМАР” та ПВТФ "АГРОСВІТ".

 

О.В.Хижняк – начальник відділу активної

підтримки безробітних Снігурівської районної філії

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!