СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

8 марта 2017 - Администратор

 

 

Свято 8 березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка!

У Снігурівці в переддень 8 Березня святковим концертом привітали жінок міста. У приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва зібралися представниці освіти, медицини, соціальної сфери й громадських організацій. З вітальними словами до них звернулися народний депутат України Вадатурський Андрій Олексійович, голова Снігурівської районної ради Мезіна Тетяна Андріївна та  перший заступник голови Снігурівської районної державної адміністрації, виконувач функцій та повноважень голови районної державної адміністрації Бохонок Андрій Степанович, директор Миколаївського коледжу культури і мистецтва Мицик Сергій Васильович з народним гуртом народної пісні «Зорецвіт» та ансамблем народного танцю «Вітражі».

 

Святковий настрій присутнім на концерті дарували артисти Районного будинку культури, Будинку творчості дітей та юнацтва та Снігурівської дитячої музичної школи, танцювальні колективи «Імпульс» Снігурівської районної гімназії та «Арабеск», народні колективи Миколаївського коледжу культури та мистецтва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!