Святкували День працівників освіти

26 сентября 2017 - Администратор
День працівників освіти – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце дітям, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вчителем або вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника освіти, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дітей, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.
Сьогодні, 26 вересня 2017 року, у районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. На святковий захід завітали поважні гості - голова районної ради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко, перший заступник міського голови Олег Поскрипка, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус та голова профспілки працівників освіти Віталій Кисіль.
Очільники району побажали вихователям та вчителям мудрості й терпіння, адже саме вони допомагають дошкільнятам пізнавати секрети навколишнього світу, вчать любити і берегти свою Батьківщину.
Кращих працівників освіти району було нагороджено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, подяками міського голови.
На завершення урочистої частини на освітян чекав святковий концерт. Артисти Миколаївського коледжу культури і мистецтв подарували всім присутнім незабутні яскраві враження від оригінального виконання класичних та сучасних українських пісень і танців.
 Глядачі бурхливими оплесками дякували за подарований гарний святковий настрій.

Хай праця вчителя буде гідна поваги, визнання і шанування! 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!