Свято людей, яким громади доручили свою долю

5 декабря 2016 - Администратор

 

 

 

Добробут людей, як і сильна держава, неможли­ві без публічної влади та за­лучення громадян до при­йняття суспільно важливих рішень. І саме враховуючи велике значення місце­вого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспіль­них відносин та зміцнення української державності, в нашій країні 7 грудня від­значається День місцевого самоврядування.

Це свято стало спільним і для тих, хто працює в органах місцевої влади та депутатів, і для гро­мадян, яким небайдужа доля рідних громад. Традиційне відзначення районної когор­ти самоурядовців наприкінці минулого тижня пройшло і на Снігурівщині. Як завжди представники органів місце­вого самоврядування зібра­лися на урочистості у залі ди­тячої музичної школи.

 

До всіх, хто причетний до ствердження   демократії   та засад місцевого самоврядуван­ня на Снігурівщині з теплими ві­тальними словами звернулася очільник райради Т.А.Мезіна. Коротко прозвітувавши про проведену цьогорічну роботу, Тетяна Андріївна відзначила внесок працівників самовря­дування у розбудову району та добробут його мешканців. Вона наголосила, що своє основне завдання – забезпечити життє­діяльність громади в будь-яких умовах і ситуаціях – органи міс­цевого самоврядування виконують з честю, не дивлячись ні на що.

Голова районної ради від щирого серця подякувала всім присутнім за їхню нелегку робо­ту та за активну громадянську позицію. А з нагоди професій­ного свята Т.А.Мезіна побажала всім міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, життєвої сили, здій­снення всіх задумів та мрій, родинної злагоди і прихильної долі.

Ну а потім керівник район­ного  органу  представницької влади оголосила про нагоро­дження грамотою обласної ради за активну життєву пози­цію, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-еконо­мічний розвиток області та з нагоди професійного свята де­путатів райради В.Я.Гальовича, І.О.Бульби. Подяки від обласної ради отримали і сільські голови А.І.Завгородній (Першотравневе) та О.Д.Ящук (Червона Зірка). Також грамотами ра­йонної ради були відзначені де­путати райради О.І.Єрмолаєв, О.С.Коваленко, О.М.Клепач, С.В.Бастан, Ю.В.Мацюта, В.В.Бердик та С.М.Пересунько (Червонодолинський сільський голова), А.І.П’яник (Централь­ний сільський голова).

Подяки за вагомий осо­бистий внесок у вирішення завдань соціально-економіч­ного розвитку територіаль­ної громади, впевнені і рішучі зусилля задля стабільності й процвітання Снігурівщини та з нагоди Дня місцевого само­врядування отримали і народ­ний депутат А.О.Вадатурський, депутати обласної ради Ю.А.Кормишкін, І.В.Кухта, депутати районної ради О.І.Нартов, Ю.В.Завадська, О.С.Дібров, Л.Т.Бандурова, М.В.Карелін, сільські голови В.П.Валявська (Олександрівка), Н.І.Лаврухіна (Киселівка), Н.П.Рильська    (Новотимофіївка), В.С.Кореновський (Павлівка), В.Ю.Хомко (Афанасіївка), секретарі – Т.Г.Андрющенко (міськрада), С.А.Гончаренко (Нововасилівка), Т.С.Наумець (Першотравневе). Свої подяки отримали і працівники вико­навчих апаратів місцевих рад: І.І.Лисиця, Л.А.Дмитроченко, Л.М.Ісаєнко, В.В.Тимошенко.

Також було вручено подя­ки районної ради за вагомий особистий внесок у забезпе­чення стабільного розвитку територіальної громади, ак­тивну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята О.Р.Телещуку, головному інже­неру ПАТ „Миколаївобленерго” Снігурівського району східного округу; А.С.Панкратову, началь­нику районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївській області; колективам управління соціаль­ного захисту населення РДА, фінансового управління райдержадміністрації, управління державної казначейської служби України в Снігурівському районі, центру зайнятості.

Не забули в цей святковий день і про ветеранів органів місцевого самоврядування. За багаторічний особистий вне­сок у вирішення завдань со­ціально-економічного розви­тку територіальної громади, впевнені і рішучі зусилля задля стабільності й процвітання Снігурівщини   подяки   отримали голова районної ради 2007-2015 років В.Г.Козирєв та на­чальник відділу бухгалтерсько­го обліку, головний бухгалтер районної ради 1998-2009 років Т.М.Білодід.

За традицією було обрано і кращі місцеві ради. Так пер­ше місце посіла Снігурівська міська рада, дру­ге отримала Олександрівська, а ось почесне третє за Тамаринською сільською рада. За підсумками року кращим на­селеним пунктом було визнано Павлівку.

Привітати представників органів місцевого самовряду­вання району на урочистості завітали перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повнова­жень голови РДА А.С.Бохонок, голова районної спілки інвалі­дів Т.А.Васюра, голова проф­спілки працівників держуста­нов О.Г.Марінова та секретар міської ради Т.Г.Андрющенко, яка нагородила почесними грамотами Першотравневу та Кобзарцівську сільські ради за активну участь у святковій ярмарці до Дня міста.

 

Теплі вітальні слова від гос­тей свята супроводжувалися колоритними виступами ама­торів сцени районного Будин­ку культури, дитячої музичної школи та Будинку творчості ді­тей та юнацтва.

 

Ю.ГРИНЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!