Свято мужності й відваги

15 октября 2019 - Администратор

 

 

14 жовтня народ України святкує День українського козацтва та День Захисника України. Ми повинні пам’ятати і поважати тих, хто боровся і бореться за нашу свободу. Тому в переддень свята в Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва було проведено свято мужності й відваги та патріотичну гру-квест – «Шляхами славетних козаків», де на учасників чекали цікаві пізнавальні та розважальні випробування. Шість команд пройшли шляхами славетних козаків, випробувавши себе в знаннях з історії українського козацтва, козацької кухні, козацького гарту. Крім того, на учасників гри чекала участь у творчих майстернях, де вони малювали символи України.

У грі були і переможці, і переможені. Але важливе те, що кожна дитина долучилася до доброї справи, відчула себе маленьким патріотом.

Усіх присутніх чекало захопливе видовище Святковий запуск ракет з побажаннями-мріями. Провели їх ракетомоделісти, у яких є заслужені нагороди: кубки, медалі та дипломи.

На завершення дня учні та педагогічний колектив мали змогу скушутувати козацький куліш. Козацький куліш виявився на стільки смачним, що після того, як всі охочі скуштували його, казанок залишився повністю порожнім.  Це була одна із яскравих сторінок життя нашого навчального закладу!

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!