Свято в "Журавлику"

20 декабря 2016 - Администратор

Зимова пора – це пора свят, яких чекають діти та дорослі. З особливим нетерпінням всі діти чекають і 19 грудня, бо день Св. Миколая пов′язаний з подарунками та гарним настроєм. Кожного року цей день чекають і вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Снігурівському районі, адже дітям, як нікому, дуже хочеться відчути тепло, ласку та увагу.

Свято в центрі розпочалося 16 грудня. В цей день до них завітали гості: депутат Верховної Ради України Андрій Вадатурський зі своїми помічниками, голова районної ради Тетяна Мезіна та учасники художньої самодіяльності Галаганівського сільського клубу на чолі із завідуючою Біляченко О.Я. 

Діти з інвалідністю, гості радо зустрічали героїв мультфільмів: Лунтіка, Фіксика, Міньйона та звичайно ж Святого Миколая. Вихованці центру співали пісні, розповідали вірші та ділилися своїм гарним настроєм з гостями. 

Народний депутат Андрій Вадатурський поспілкувався з дітьми-інвалідами центру, вручив їм солодкі подарунки та оглянув нове приміщення. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. 

Традиційно 19 грудня діти центру відвідали церкву Миколая Літнього, де прослухали святкову службу та отримали солодкі подарунки. Далі свято продовжилося в центрі соціальної реабілітації, де до дітей завітали: ангел, чортеня, казкова фея, Святий Миколай, в ролі яких були працівники районного Будинку культури. Святкування проходило під веселий сміх, пісні, конкурси. Діти також отримали солодкі подарунки, які їм приготували приватні підприємці: Людмила Кот та Тетяна Бабіна. 

Дякуємо всім, хто зігрів своєю увагою і турботою вихованців нашого центру та подарував казковий настрій в цей чудовий святковий день. 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!