У Снігурівці відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисника України

11 октября 2019 - Администратор

 

 

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події давнини і молимось за мирне небо сучасності.

Саме на свято Покрови Пречистої Богородиці, Україна вшановує тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

З нагоди прийдешнього свята, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, на якому були присутні керівництво району, учасники бойових дій на Сході України, представники громадської організації учасників АТО, представники ветеранських організацій, матері та дружини військовослужбовців, волонтери та мешканці міста.

З нагоди свята, Тетяна Мезіна та Ірина Лисиця нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації учасників бойових дій на Сході України.

Мир нам дається дуже дорогою ціною: життями найкращих синів і доньок України. Вони не прожили своє життя, не виростили дітей, не доглянули батьків, багато чого не встигли. Та їхній подвиг в ім’я нашого мирного життя – незабутній.

Снігурівчани хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків під час бойових дій. Також були відправлені делегації для покладань квітів до Стели борцям за волю та незалежність України, та на могили загиблих учасників АТО Сергія Платонова та Ігоря Маркваса.

Чудовий концерт присутнім подарували артисти районного Будинку культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв, Будинку творчості дітей та юнацтва та виконавці з населених пунктів району.

Ми вдячні вам, наші захисники, за те, що ми живемо у мирі та спокої!

Усім бійцям, які зараз знаходяться на передовій і тим, хто чекає на їх повернення вдома, – ми бажаємо: ніколи не втрачати надії на перемогу та якнайшвидше повернутися додому!

 

І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!