Урочисте свято в Афанасіївському сільському центрі культурного дозвілля

28 сентября 2017 - Администратор

 

 

27 вересня 2017 року, голова районної ради Тетяна Мезіна, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта та голова райдержадміністрації Інна Бойко відвідали Афанасіївський сільський центр культурного дозвілля, в якому відбулася святкова презентація проекту “Розвиток громадської активності молоді - це крок до перспективного майбутнього”.

Слід відмітити, що Афанасіївська сільська рада вже четвертий раз поспіль виграла проект на виділення державних коштів з обласної ради, спрямованих на розвиток громади. А загалом, місцева громада взяла участь аж у 14 конкурсах, у тому числі організованих ПРООН та за підтримки ЄС. З 2011 року залучено більше 2 мільйонів гривень на реалізацію соціальних проектів. Цього разу, в рамках даного проекту сільська рада отримала кошти, на які було придбано меблі, музичну та медіа апаратуру, костюми для потреб гуртків та артистів сільського центру культурного дозвілля.

Поважні гості узяли участь у перерізанні святкової стрічки, після чого відбулася урочиста частина свята.

На знак вдячності, фолькльорний колектив “Озеряни” та артисти хорового колективу “Злагода” сіл Афанасіївка та Юріївка порадували гостей своїми виступами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!