В районному будинку культури відбувся фестиваль «День відкритих сердець»

29 сентября 2017 - Администратор
Ви працею повагу заслужили,
Турботою і вірою в життя.
Ви людські долі світлими робили,
І відкривали їм щасливе майбуття.
 
Сьогодні, 29 вересня 2017 року, в районному будинку культури відбувся фестиваль «День відкритих сердець», присвяченого Дню ветерана та Міжнародному дню людей похилого віку. Висловити повагу й шану людям, котрі свого часу зробили немалий вклад у відбудову свого краю, завітали голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, заступник міського голови Галина Вітенко, голова районної ради ветеранів Андрій Кармазін та мешканці міста.
Звертаючись до присутніх представників старшого покоління, районні очільники наголосили :
Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний… Якраз навпаки, те що може людина поважного віку, рідко здатна зробити більш молода. І мова зовсім не про сили й енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставленої мети.

Усім присутнім у залі людям з нестаріючою душею побажали міцного здоров’я, довгих років життя, злагоди й затишку в родинах, добробуту, радості від дітей, онуків та правнуків і всіляких Господніх гараздів. А артисти районного будинку культури разом з фольклорним колективом Афанасіївського сільського центру культурного дозвілля «Озеряни» та гуртом «Стежина» подарували присутнім чудові пісні та гарний настрій. 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!